D-Smart

Web Sitesi

D-Smart dünyasını en iyi şekilde yansıtan ve içeriklerini öne çıkaran bir platform tasarladık. Giriş yapmış kullanıcılara göre ana sayfa tasarımını da özelleştirdik. Online işlemler ve satış kanallarının yanı sıra kullanıcıların içerikleri takip edebilecekleri tv rehberi, kampanyalar ve özel teklifler yer alıyor.

Online İşlemler

Online işlemler sayfasını dashboard olarak tasarlayarak kullanıcıya göre özelleştirdik. Kullanıcı tüm online işlemlerini bu sayfa üzerinden yapabilmekte ve ona özel teklifleri görüntüleyebilmektedir.

TV Rehberi

Programları detaylı bir şekilde gösteren bir tv rehberi tasarladık. Günün öne çıkan filmleri yayın akışı üzerinde gösterdik. Ayrıca tüm D-Smart kanallarının yayın akışına bu rehberden ulaşıbiliyor. Takip edilen kanallar favorilere eklenebiliyor.

Program Detayı

Her program için detaylı bilgi veren sayfalar hazırladık. Bu sayfalarda programın içeriğine ve kanalın yayın akışına ulaşılabiliyor. Hatırlatma ve kaydetme özellikleri sayesinde de D-Smart cihazına komut verilebiliyor.

Online Satış

Kullanıcıların kendilerine uygun ürünü satın almalarını sağlayan bir online satış deneyemi tasarladık. İnternet, TV ve bundle seçeneklerine göre satış ekranları dinamik olarak gelmektedir.