Hakkımızda

Dijital ve Geleneksel Pazarlama Ajansıyız.

Dijital ve Geleneksel Pazarlama Ajansıyız.

2002 yılında dijital doğduk. Güncel ve gerçek içeriğe çok inandık, teknolojiyi takip ettik, sürekli yenilendik, geliştik.

Markalarımızı önce dinledik; sonra düşündük, tasarladık, yarattık, geliştirdik, yazdık, ürettik, keşfettik…  Onlarla bir olarak taleplerini karşıladık.
Bugün 21. yılımızda Dijital ve Geleneksel Pazarlama İletişimini markalarımız için bir bütün olarak ele alarak, 360 derece iletişim ile güçlü şekilde büyümeye devam ediyoruz. Markalarımızı hedeflerine ulaştıracak iletişim stratejileri kurguluyor, kreatif çözümler buluyor, deneyim tasarlıyor, ürünler yaratıyor ve en uygun mecralar için konumlandırıyoruz.

Clockwork

Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.
 • Web Sitesi Tasarım, Yazılım Geliştirme

  Web Sitesi Tasarım, Yazılım Geliştirme

  Markanızın ihtiyacına göre; benzersiz, amacına uygun tasarım ve özgün kod yapılarıyla estetik, profesyonel, web siteleri hazırlıyoruz.
 • E-Ticaret Sitesi Tasarım, Yazılım Geliştirme

  E-Ticaret Sitesi Tasarım, Yazılım Geliştirme

  Sektördeki tecrübemiz, dinamik yazılım ekibimiz ile amacına uygun gelişmiş ve özgün teknolojik altyapımız sayesinde size en uygun modüler e-ticaret çözümleri üretiyoruz.
 • iOS & Android Mobil Uygulama Geliştirme

  iOS & Android Mobil Uygulama Geliştirme

  İhtiyacınıza yönelik analizler yaparak; kullanıcı talep ve deneyimlerine göre native ve hybrid teknoloji ile mobil uygulamalar hazırlıyoruz.
 • Sosyal Medya Yönetimi, Strateji ve İçerik Geliştirme

  Sosyal Medya Yönetimi, Strateji ve İçerik Geliştirme

  Sosyal medya mecralarının doğasına uygun olarak hazırlanan strateji ve içerikler ile takipçiler ile bağ kurarak marka bilinirliğinize değer katıp; kreatif projeler geliştiriyoruz. dijital stratejiyi geliştiriyoruz.
 • Kreatif Ajans Hizmeti

  Kreatif Ajans Hizmeti

  Markaları geniş kitlelerle buluşturan işitsel ve görsel mecraların doğasına uygun 360 derece iletişim planları ve stratejileri doğrultusunda marka iletişimi ve reklam kampanyaları gerçekleştiriyoruz.
 • Yaratıcı Strateji ve Marka Konumlandırma

  Yaratıcı Strateji ve Marka Konumlandırma

  Markanızın duruşunu tüketici nezdinde fark yaratacak yeni trendlere uygun olarak tasarlıyoruz. Oluşturacağımız kreatif ve stratejik yol haritası üzerinden mecralara özgün projeler yaratıyoruz.
 • Kurumsal Kimlik

  Kurumsal Kimlik

  Kreatif bakış açımız ile marka ruhunu, iletişim tonunu, kimliğini, karakterini oluştururken; markanızı daha üst seviyelere çıkarmak adına veriler ışında kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz.
 • Prodüksiyon

  Prodüksiyon

  Markanızın stratejinizi çerçevesinde; TVC, Ürün / Kurumsal / Fabrika / Otel Tanıtım Filmi, Viral Reklam Filmi, Masaüstü Reklam Filmi, Ürün / Kurumsal / Fabrika / Otel Fotoğraf Çekimi, 2D/3D Animasyon Filmi, Reklam Jingle’ı özgün ve yaratıcı fikirler harmanlayıp gerçekleştiriyoruz.
 • UX/UI Tasarım Geliştirme

  UX/UI Tasarım Geliştirme

  Analizler sonucundan web sitenize gelen kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmak için etkileşime giden yolu düzenleyerek, yüksek geri dönüşüm getirecek ara yüzler geliştiriyoruz.
 • CMS (İçerik Yönetim Sistemi) Entegrasyonu

  CMS (İçerik Yönetim Sistemi) Entegrasyonu

  Dünyanın önde gelen yönetim panellerinden Umbraco CMS alt yapısı ile limitleri aşıyor, web sitenize gelişmiş, modüler, esnek alt yapı entegrasyonu sağlıyoruz.
 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

  SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

  Web sitenizin arama motorları üzerindeki sonuçlarını iyileştirip; marka bilinirliğinizi ve satış dönüşümlerini artıyoruz.
 • Dijital Pazarlama Stratejisi, Yönetimi

  Dijital Pazarlama Stratejisi, Yönetimi

  Ürün ve hizmetlerinizi dijital mecralarda doğru zaman doğru kitleler tarafından görüntülenmesini sağlayarak maksimum etkileşim ve geri dönüş sağlıyoruz.
 • İçerik Pazarlaması

  İçerik Pazarlaması

  Marka farkındalığı yaratmak, müşteri sadakatini sağlamak, takipçileriniz ile bağınızı güçlendirmek için benzersiz içerikler üretiyoruz.
 • Online İtibar Yönetimi & Monitoring

  Online İtibar Yönetimi & Monitoring

  Markanız hakkında arama motorları, web siteleri ve sosyal medya mecralarında oluşturulan; itibarınıza zarar veren sahte hesap/kişiler, olumsuz/saldırgan içerikleri tespit/takip edip, olası kriz durumlarının önüne geçiyoruz.
 • E-Posta Gönderim & Pazarlaması

  E-Posta Gönderim & Pazarlaması

  Tüm e-posta pazarlama kampanyalarınız için gelişmiş yapay zeka tabanlı bir altyapı sunuyoruz. Kişiselleştirilmiş, zamanlanmış, davranışsal, e-postalar ile her zaman bir adım önde olun.
 • Influencer Marketing

  Influencer Marketing

  Markanızın hedefleri, kimliği ve ruhuna özgü ürün/hizmetlerinizi deneyimselleştirerek en iyi dönüş sağlayacak mesajı doğru ve yaratıcı içerikler ile geri dönüş sağlayacak Influencerlar veya Micro-Influencerlar ile iş birliği yapıyoruz.ics raporlama ve daha fazlası...
 • Hosting & Alan Adı Barındırma Hizmeti

  Hosting & Alan Adı Barındırma Hizmeti

  Gerçekleştirdiğimiz web projelerinin kapsamına göre iş ortağımız ile yüksek performanslı, yeni nesil teknolojili barındırma hizmeti ve alan adı yönetimi sunuyoruz.
 • Programatik Reklamcılık

  Programatik Reklamcılık

  Satın alma verileri analiz edip, gelişen teknolojiyi kullanarak medya satın alımını daha efektif ve akıllı hale getiriyoruz. Hazırladığımız stratejiler doğrultusunda reklamlarınızı doğru kitleye nokta atışı hedefleme gerçekleştiriyoruz.
 • Motion Grafik Geliştirme

  Motion Grafik Geliştirme

  Geliştirilen konsept, senaryo, seslendirmeye uygun olarak estetik ve yaratıcı görsel tasarımları stratejinize ve marka kimliğinize göre oluşturuyor ve hareketlendiriyoruz.
  CEF5032 (2) (1)

  Geleneksel Pazarlama İletişimi

  Geleneksel Pazarlama İletişimi

  Kendimizi, birlikte çalıştığımız markalarımızı “İş Ortağı” olarak konumlandırıyor, onların satış ve pazarlama rakamsal hedeflerine ulaşmaları için ‘’iletişim’’ başlığı altında her türlü desteği sağlıyoruz.

  “Biz önce dinleriz” felsefesi ile çalışan, 20 yılı aşkın ulusal ve global markalarla mesai harcayan deneyimli ekibimiz ile yeni başarılar elde etmek için ilk günkü heyecanı taşımaya devam ediyoruz. Bizler için iletişim; markayı iyi anlama, vaatlerini, özelliklerini, farklılıklarını tespit etmekten başlar ve sonrasında özgün yaratıcı mesajlarla dolu, ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz iletişim malzemeleri üretmek ve elbette doğru mecralarda yayınlanmasını sağlamakla sonuçlanan bir yolculuktur. Markalarımızın pazarlama hedeflerini takip etmek ve bu yönde bir talep almasak bile öneriler ve projelerle destekleyen refleksimiz bizim en önemli kaslarımızdan biridir.

  Dijital Deneyim

  Dijital Deneyim

  Son teknoloji ve tasarım yaklaşımlarını kullanarak kalıplaşmış fikirlerin dışında bir yol izliyoruz. Markalarımızı dijital alanda müşterileri ile buluşturan fikirler ve ürünler yaratıyoruz. Bu buluşmada kullanıcının en iyi deneyimi yaşaması için tasarımlar hazırlıyoruz.

  • Kullanıcı Deneyimi (UI/UX),
  • Web ve Mobil Tasarım,
  • Yazılım Geliştirme,
  • E-Ticaret Uygulamaları,
  • Mobil Uygulamalar,
  • Tailor Made Tasarım ve Yazılım Geliştirme.
  2 Galeri
  7

  Kreatif Ajans

  Markaları geniş kitlelerle buluşturan işitsel ve görsel mecraların doğasına uygun 360 derece iletişim planları ve stratejileri doğrultusunda marka konumlandırması ve reklam kampanyaları gerçekleştiriyoruz. Markanızın duruşunu tüketici nezdinde fark yaratacak yeni trendlere uygun olarak tasarlıyor, oluşturduğumuz kreatif ve stratejik yol haritası üzerinden mecralara özgün projeler yaratıyoruz.

  • Yaratıcı Strateji
  • Marka Konumlandırma
  • Kurumsal Kimlik
  • Araştırma
  3

  Growth Marketing

  Büyüme odaklı stratejilerle pazarlama karışımınızı oluşturuyor, online reklamlar ve sosyal medya yönetimi ile markanızı büyütüyoruz. Hedef kitleniz ile gerçek bağlar kurmanın, büyümenin en önemli şartı olduğuna inanıyoruz. Performansı maksimuma çıkarmak için sürekli ölçümleyip optimize ediyoruz.

  • Sosyal Medya Stratejisi & Yönetimi
  • Veri Analizi ve Strateji Dijital Pazarlama (Google Ads, Sosyal Medya Ads, Affiliate)
  • Dönüşüm Optimizasyonu (CRO) Influencer Marketing
  3

  Multidisipliner Ekip

  Multidisipliner ekibimiz ile markanızın tüm ihtiyaçlarını ve daha fazlasını sağlamak için çalışıyoruz. Yeteneklerimizi veri yetkinliği ile birleştiriyoruz. Yaratıcı kampanya fikirleri ile değer katıyoruz. Ölçülebilir ve ölçeklenebilir çözümler yaratıyoruz. 80'den fazla ödüllü projemizle ulusal ve global birçok değerli markaya değer katmaya devam ediyoruz.

  4

  Prodüksiyon

  Markaların görsel iletişim ihtiyaçları olan film ve fotoğraf çekimleri konusunda özenle ürettiğimiz yaratıcı fikirlerimizin istediğimiz kalitede hayata geçebilmesi için oldukça dikkatli ve hassas çalışırız. Müşterilerimizin bütçelerini kendi bütçemiz olarak benimser, doğru projeye doğru prodüksiyon firması, yönetmen, fotoğraf sanatçısı belirleriz. Bu sayede hedef kitlemizi markamız ile tüm görsel iletişim malzemelerinde en üst kalitede buluştururuz.