Clockwork artık
Umbraco Silver Partner!

Heyecanla duyurmak isteriz ki Clockwork artık Umbraco Silver Partner!

Bu birliktelik bizim için bir dönüm noktası… Türkiye'deki ilk ve tek resmi Umbraco Silver Partner olarak markalarımızın daha da başarılı olmasına imkan sağlayacak üstün dijital deneyimler ve yenilikçi çözümler sunmak için hazırız!

Silver Vertical Partner Badge
Umbraco CMS Nedir?

Umbraco bir Content Management System (İçerik Yönetim Sistemi) sistemidir. Umbraco tamamen açık kaynak kodludur. İçerisindeki bütün sınıflara fonksiyonlara veri tabanlarına erişmek mümkün. C# ve MMV sistemi kullanarak yapılmıştır. MSSQL veya MYSQL ile bağlantı yapılabilir. İçerisine Xslt, Partial View, HTML5, CSS, Javascript, Jquery yazılabilir. 

Kendine ait bir admin paneli bulunur, admin paneli çok işlevsel olarak tasarlanmış hem yazılım geliştirici hem de kullanıcı admin panelini aktif olarak kullanabilir. Umbraco ile çok karmaşık sistemler gayet kolay bir halde tasarlanıp yayınlanabiliyor.

Group 1611
Neden Umbraco CMS ?

İçerik yönetim sistemi, web sitenizin omurgasıdır. Güçlü, verimli ve her şeyden en önemlisi esnek olmalıdır. Umbraco CMS, Microsoft ASP.NET çatısı üzerine inşa edilmiş açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi (CMS)’dir. İlk kez 2003 yılında tanıtılan Umbraco, web siteleri, web uygulamaları ve dijital içerikler oluşturmak ve yönetmek için popüler bir platform haline geldi. Umbraco, esnekliği, kullanım kolaylığı ve genişletilebilirliği, modülerliği ile yazılım geliştiriciler ve içerik düzenleyicileri için popüler bir içerik yönetim sistemidir.

Bazı Umbraco CMS Özellikleri

Component 1

Görüntü İşleme

Editörler için büyük bir fayda sağlayan Umbraco'nun Medya Kütüphanesi ve kırpma aracında bulunmaktadır. Kaynaktan görüntü yükleyebilir ve yönetim panelinden sadece birkaç tıklamayla herhangi bir kare, manzara veya portre kırpma oluşturabilirsiniz. Bu sayede Photoshop'u rahatlıkla kullanmayı bırakabilirsiniz.
Goruntu Isleme

Yüksek Özelleştirme

İçeriğinizle ilgili akıllı bir şeyler yapmanız gerekiyorsa, Umbraco genişletmeyi kolaylıkla yapabileceğimiz bir yapıya sahiptir. İçeriği taşımak için tetikleyiciler oluşturabilir ve harici içeriği içeri aktarmak için üçüncü taraf hizmetleriyle entegre edebiliriz.
Component 1 1

Esnek Form Modülü

Umbraco form kurulumu ve yapılandırması kolaydır. Temel e-posta formlarından, verilerin müşterilerimizin CRM'leriyle entegre edildiği daha karmaşık iş akışlarına kadar ihtiyacımız olan her şeyi yapabiliriz.
Performans Ve Olcekleme

Performans ve Ölçekleme

Umbraco CMS'in gelişmiş cache mekanizması sayesinde hızlı çalışan bir websitesi oluşturmak mümkün. Load-balancing desteği sayesinde trafiği kolaylıkla sunucular arasında paylaştırabilir. 
Coklu Site

Çoklu Site

Umbraco ile birden fazla siteyi kolaylıkla yönetebilir ve sunucunuzun işleyeceği kadar çok sayıda siteyi çalıştırmak için yapılandırılabilir. Her biri kendi alan adını veya alt alan adını kullanmak üzere ayarlanabilir.
Oğrenmesi Kolay Ve Kullanimi Basit

Öğrenmesi Kolay ve Kullanımı Basit

Umbraco kullanıcı dostu CMS’dir.Platformun, web sitesi oluşturmaya dahil olan tüm ekip için öğrenmesi ve kullanımı kolaydır.
Guvenlik

Güvenlik ve Stabilite

Bankalar ve yüksek güvenlik gereksinimleri olan diğer kurumlar tarafından yaygın olarak kullanılan en güvenli frameworklerden biri olan ASP.NET MVC üzerinde çalışır. 
Ozgurluk Esneklik

Özgürlük & Esneklik

%100 tasarım esnekliği sağlar. Bu, katı kısıtlamalar olmaksızın projelerinizi kendi tarzınızda inşa etmekte ve yönetmekte özgür olduğunuz anlamına gelir.
Acikkaynak

Açık Kaynak

Umbraco CMS geliştirme hizmetlerini kullanmak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Tasarruf etmenize yardımcı olup açık kaynak kodludur.
Gelismis Rol Yonetimi

Gelişmiş Rol Yönetimi

İçerik yönetim panelinde dilediğiniz kadar rol oluşturabilir, bu rollere de kullanıcıları atayabilir, sayfa bazında yetkilendirme yapabilirsiniz.
Gelin Umbraco Silver Partner Olmanın Ayrıcalıklarından Bahsedelim…

Umbraco Silver Partner olarak, Clockwork Umbraco platformuna yüksek düzeyde yeterlilik göstermiştir. Bu ortaklık, yüksek kaliteli Umbraco çözümleri sunma konusundaki uzmanlığımızı tanımakla kalmaz aynı zamanda Umbraco’dan doğrudan ek kaynaklar ve destek sağlamaktadır. 

İşte Bu Ortaklık
Png
  • Geliştirilmiş Uzmanlık

    Yazılım ekibimiz özel eğitimlere ve kaynaklara erişim sağlar. Bu en güncel Umbraco özellikleri ve en iyi uygulamalarla trendleri yakından takip etmemizi sağlar. Markalarımız için de daha sağlam, verimli ve yenilikçi çözümler oluşturabileceğimiz anlamına gelir. 

  • Umbraco Genel Merkezi’den Doğrudan Destek

    Umbraco Silver Partner olmamız bize, Umbraco Destek Ekibi’ne doğrudan ulaşmamızı sağlar. Olası her hangi bir sorunu doğru ve hızlı bir şekilde giderme yeteneğimizi sağlar ve web sitelerinde minimum seviye kesinti yaşanmasını sağlar. 

  • Özelliklere Erken Erişim

    Umbraco CMS’nin en yeni özelliklerine ve güncellemelerine genel kullanıma sunulmadan önce erişim elde ederiz. Bu da müşterilerimize en son ve gelişmiş teknoloji çözümlerini sunabilmemiz ve gelişmelerden bir adım önde olmamızı sağlar.

Örnek Websiteleri

Özetle

Umbraco Silver Partner yolculuğumuz başladı. Bu birlikteliğin markalarımız için sunduğu fırsatlar ve deneyimler konusunda oldukça heyecanlıyız. Clockwork olarak markalarımızın başarılı olmasına imkan sağlayan üstün dijital deneyimler sunmak için kararlıyız. 

Silver Horizontal Partner Badge Black (1)

Şimdi Umbraco Yeteneklerimizi Keşfetmek için
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.